Святий Миколай не обмине жодну хатинку, обдарує кожну дитинку

Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня до українських дітлахів Святий Миколай сходить із небес, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік.

Має він золоті сани з білими золотогривими кіньми, до хати заходить через двері, але часто невидимий, подарунки підкладає завжди під подушку, за винятком хіба тих, які не помістяться. Всі хлопчики й дівчатка отримають дари від Святого. Й лише дуже неслухняні дістануть від Миколая золоту-срібну різочку та наказ виправитися до наступного року. В нашій країні це свято набуває все більшої популярності. Його чекають дорослі і діти.

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Бібліотекарі філії №10 також вирішили подарувати дітям радість, веселий настрій, допомогти повірити в чудо, в здійснення бажань і мрій. Напередодні, працівниками бібліотеки було проведено для вихованців ЗДО №28 та №8 магічне шоу «Святий Миколай не обмине жодну хатинку, обдарує кожну дитинку». Два дні поспіль, бібліотекарі дарували свято дітлахам, вихованцям дошкільних закладів.

Дітлахи з нетерпінням чекали на подарунки від Святого Миколая та на чудове і загадкове свято, яке подарує їм бібліотека. І ось, нарешті, відбулося це яскраве, казкове свято, котре присвячене дню Святого Миколая.

З дотриманням усіх карантинних норм, в актовій залі дитячих садочків зібралося багато дітлахів в передчутті казкового дійства. Розважали дітлахів Добра Фея, дівчинка Добряна, які познайомили дітлахів з історією свята. І, як завжди, куди ж без капосних перешкод від чортика Антипка, який намагався зашкодити та зіпсувати свято. Та на заваді став Святий Миколай, який пригрозив Антипку, пообіцявши заморозити, якщо він буде заважати і не поверне дітлахам всі подарунки, які намагався занапастити.

В цій затишній, святковій атмосфері з вуст маленьких дітлахів лунали пісні, вірші, разом погралися в різноманітні ігри.

Двісті дітлахів отримали солодкі подарунки від постійного мецената бібліотечних заходів В. В. Дожджаника, депутата міської ради, голови громадської організації «Нова Хвиля», який привітав всіх присутніх зі святом. Також на святі були присутні його помічники Єгор Ющик та Віктор Іванченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.