2

Свято зі сльозами на очах

72 роки віддаляють нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої війни в історії людства.

Та безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Батьківщини – непідвладний часу.

Перемога була одна на всіх, хто вступив у двобій з нацистською навалою. І ніхто не стояв за ціною. Для України ця ціна становила, за різними даними, від 8 до 10 мільйонів людських життів… Скільки горя, скільки страждань за цими цифрами!

Ми, нове покоління, повинні пам’ятати про ці страшні події і не забувати, якою ціною здобута довгоочікувана перемога. Святий обов’язок – донести до сучасного покоління історичну правду про війну та її героїв, їхні подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів.

Напередодні Дня Перемоги, 4 травня 2017 року, працівники ЦМБД ім. Ю. Гагаріна запросили на історичний екскурс «Свято зі сльозами на очах» учнів 7 кл. ОНВК №17. Діти познайомилися з подіями тих років, переглянули слайд-презентацію та відеоматеріали: «Друга Світова війна. В пам’ять про героїв», «Он не вернулся из боя», «В лесу прифронтовом».

Школярі вклонилися усім полеглим, схилили голови в журбі й задумі, пом’янули всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.