Свято жінки, весни і кохання

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня.

Ось і працівники Центральної міської бібліотеки напередодні свята, 5 березня, провели День інформації «Свято жінки, весни і кохання».

Для слухачів Вищої народної школи проведено імідж-знайомство «Українки нової формації», вході якої бібліотекар разом з усіма поміркували над тим, яка вона сьогодні ідеальна жінка, переглянули низку цікавих відео, згадали про найвидатніших українських жінок, які зробили чималий внесок для України та української історії.

Створити ідеальний образ прекрасній половині людства допоможе виставка під назвою «Всі жінки прекрасні, як весна», що діє в читальній залі. У матеріалах, зібраних на виставці, відвідувачі-жінки зможуть знайти корисну інформацію про одяг, аксесуари, скористатися порадами по вихованню дитини, як бути успішною та якнайдовше залишатися чарівною, красивою і здоровою.

Book-симпатія «Книжкові красуні» – розкриває перед читачами образи неповторних жінок, адже не одне покоління читачів раділо і сподівалось разом з героями книг жінок-письменників: сестер Бронте, Айріс Мердок, Джейн Остін, Л.М. Монтгомері. З долями героїв дня сьогоднішнього нас знайомлять знамениті і улюблені багатьма читачами українські письменники: В. Лис, С. Вілар, Н. Гурницька, Н. Костіна, Н. Нікалео.

Фотосушка дитячих малюнків «Моя найрідніша» – знайомить з дитячими малюнками, на яких діти зображували своїх мам, сестричок, бабусь таким чином виразивши свою любов та повагу до найрідніших.

Даруйте один одному приємні емоції та враження в цей день!

Зі святом вас чарівні жінки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.