Свято вишиванки

З самого ранку бібліотека-філія № 3 для дітей розквітла червоно-чорними, синіми, зеленими, жовтими барвами, адже всі працівники прийшли на роботу у своїх улюблених вишиванках.

Разом з нами відзначили День вишиванки вихованці СЗНЗ №4. Вони сьогодні поповнили свої знання цікавими фактами про історію створення вишивок, ознайомилися з експонатами виставки, що діє в бібліотеці: вишитими рушниками, сорочками, сукнями, серветками та картинами.

Чарівні рушники справляли враження щойно взятих з ласкавих рук умілих майстринь. Яскраві кольори ниток збереглися до наших днів, незважаючи на десятки років проведених в бабусиних скринях.

А яким розмаїттям візерунків і кольорів тішать око вишиванки. Виявляється, що кожен візерунок, квіточка і навіть колір нитки мають своє значення. Наші гості з задоволенням «розгадували» свої сорочки за допомогою тематичних книг і літератури.

А саме найбільше сподобалось дітям – виставка робіт наших читачів, мам, бабусь і навіть прабабусь: Отян А.О., Ковальчук К.В., Махріної О.О., Терещенко Л.В., Паламарчук.К. В., Матяш М.М., Федосєєвої З.Н., Лукомськаої В.І., Красько А.І., Бондаренко Г.В., Ковальчук Ю.А., Чередій А.В. та Єтенко М.Я. Кожен із виробів – це витвір мистецтва, який приносить позитив, від цих робіт віє теплом і дивлячись на них вони ніби «оживають».

А ще у цей день в бібліотеці відбулась яскрава святкова фотосесія, аби пізніше залишити не менш яскраві світлини на сторінках наших спогадів.

Загалом свято вишиванки вийшло яскравим і повним вражень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.