Свято розваг у бібліотеці

Чи може бібліотека наповнити світ дитинства радістю, позитивом, дружбою та веселощами?

Звичайно, може! Це довели бібліотекарі філії №3 по обслуговуванню дітей, влаштувавши свято розваг «Наповнюємо Всесвіт радістю, щастям та добрими дивами» для другокласників гімназії ім. Т.Г. Шевченка.

Спочатку на маленьких гостей чекала екскурсія бібліотекою «Наша книжечка чудова – вірна подруга дітей», за допомогою якої малеча дізналася багато цікавого: про цікаві дитячі книжки та журнали; про правила поводження з книгою, та про те, як потрібно вести себе у бібліотеці.

Далі свято продовжилося літературним батлом «Книга + пригода = насолода», присвяченим казкам. Адже саме казку можна сміливо назвати одним з найбільш ефективних засобів виховання дитини. Ні для кого не секрет, що діти навчаються в грі, а казка – це та ж гра, тільки в уяві дитини.

У літературному батлі змагалися дві команди: «Капітошка» та «Смайлик». Учасники були дуже енергійними, наполегливими, ініціативними, і бібліотекарі ще раз переконались, що сучасні діти знають і люблять казки. Звичайно, перемогла дружба. А яке ж свято без малюнків?

На подвір’ї бібліотеки діти малювали на асфальті своїх улюблених казкових і мультиплікаційних героїв: і Русалоньку, і Лунтика, і Смішариків, і Колобка, і Капітошку та ще багато інших. Під час свята панувала надзвичайно позитивна атмосфера: усі розваги супроводжувалися веселими дитячими піснями, а головною його оцінкою був щирий сміх, задоволені очі та вдячність дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.