Свято квітів

Цікавий і чарівний світ квітів. Немає, мабуть, жодної людини, яка б не була закохана у квіти. Вони такі ніжні і духмяні, мають різноманітну форму і забарвлення, кожна з них викликає певні почуття, дарує незабутні враження.

Не дивлячись на те, що за вікном спека, в ЦМБД ім. Ю. Гагаріна утворився справжній квітник. 9 серпня проходило свято квітів «Шепочуть ніжно квіти пелюстками» яке організували бібліотекарі для дітей з інвалідністю Громадської організації «Віра» та користувачів бібліотеки в рамках проекту «Добродій» за сприянням МОМ та фінансуванням ЄС.

Квіти — вічні супутники людини від самого дитинства і до кінця життя. І, здається, без них світ був би безбарвним і сумним, не звучало б стільки чарівних пісень і радості. Безліч легенд складено нашим народом про квіти. Деякі з них були представлені присутнім малюкам у розповідях самих квітів – Троянди, Ромашки, Тюльпану та Кульбаби. Чарівні герої не лише розповідали, а й перевіряли знання дітей щодо квітів. Доволі хороші знання показали присутні, адже легко впоралися з вікториною, загадками та питаннями ведучої, яка подорожувала разом з дітьми по квітковій країні. Діти дізналися, від чого походять ті чи інші назви квітів, про їх роль у побуті людей, лікувальні властивості та про квіти, які є народними символами України.

Активну участь у підготовці та проведенні свята брали гуртківці літературно-ігрової студії «Дивограй» Чайка Діана та Таламан Анастасія. Чарівні промінчики сонця, ролі яких виконували дівчатка, дійсно, зігрівали дитячі душі.

Наприкінці свята члени літературно-ігрової студії «Дивограй», які були присутні на святі як глядачі, не втрималися та зголосилися провести свій коронний колективний танець. Вся зала, і навіть бібліотекарі-актори, із запалом повторяли всі рухи. Звичайно, не обійшлося без рухливих ігор та естафет: «Кільцекид», «Боулінг», «Музичні кеглі», «Кулькові перегони». Надзвичайно веселе, пізнавальне та яскраве виявилося свято. Неймовірно гарні квіти, цікаві легенди, веселі ігри – і все це супроводжувалось сучасними літніми українськими треками. Це і є рецепт успішного літнього дитячого свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.