1

Свято Букваря

Надворі травень, заквітчаний веселковими барвами весни. Цей місяць подарував свято першокласникам − радісне і водночас сумне. Адже називалося воно − «Прощання з Буквариком».

Завітало свято і до учнів ЗНЗ №6, які нещодавно перегорнули останню сторінку Букваря. Зал школи був святково прикрашений буквами алфавіту, квітами, різнокольоровими кульками. Весело і щиро попрощалися учні з Букварем, подякувавши йому за перші кроки до грамотності. А допомогали їм в цьому бібліотекарі ЦМБД ім. Ю.Гагаріна. Герої із різних казок: покемон Пікачу, домовичок Кузя, капітан Врунгель, крокодил Гена і тітонька Шапокляк із своєю улюбленицею Алісою привітали дітей із закінченням їхньої першої книжечки − Букваря, першою сходинкою зростання.

Разом з дітьми вони гралися в ігри, відгадували загадки та танцювали. Маленькі читайлики співали пісні та розповідали вірші. На згадку про свято Букваря діти отримали подарунки.

Бібліотекарі висловили свої сподівання, що ці учні невдовзі стануть активними читачами бібліотеки і запросили дітей у прекрасний світ книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.