Свято Букваря в Олександрії

Особливою подією в житті кожного школяра є прощання з Буквариком. Коли вже знаєш всі літери та вільно можеш подорожувати сторінками захоплююючих книжок, не потребуючи сторонньої допомоги, відчуваєш себе дорослішим та самостійним.

Бібліотекарі традиційно влаштовують свято для своїх читайликів та урочисто проводжають їх у подорож літературним світом.

Цьогоріч також не став винятком. Працівники ЦМБД ім. Ю. Гагаріна організували для першокласників ЗНЗ №9,19, Олександрійського колегіуму яскраву, насичену різними видами ігор програму. Школярі, в свою чергу, підготували для Букварика пісні, вірші та вправно впоралися з усіма завданнями героїв театралізованого свята “Прощавай Букварику”. А ними були: весела Дюдюка, кумедна Муха Цокотуха та підступний павук, домовитий Кузя та головний гість Букварик. Останній наприкінці заходу нагородив кожного школяра дипломами та солодкими подарунками.

Як діти, та і їх батьки, запрошені на свято, були заряджені позитивними емоціями та неймовірними враженнями. І все це кожен намагався залишити не лише в своїй пам’яті, а й в пам’яті своїх телефонів та фотоапаратів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.