Студія дизайну та краси «Креатив»

3 вересня в Центральній міській бібліотеці відбулася презентація нового бібліотечного продукту – Студія дизайну та краси «Креатив», за проєктом «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», що підтримує Європейський Союз за програмою «Дім Європи».

З вересня по грудень 2020 року, щочетверга о 15:00 год в публічних бібліотеках міста проходитимуть цікаві майстер-класи від бібліотекарів (напр.: створення букету з фруктів, виготовлення ароматичних сфер, брошки, прикрас та обручів для волосся, лайфхаки з пошиття одягу) та спеціалістів в галузі краси (МК з візажу, плетіння волосся, фотоселфі, манікюру, мехенді, фейсбілдингу та інші).

Керівник проекту Дерун Марина презентувала план роботи Студії на цей рік, а майстер з фейсбілдингу Марія Гула, яка вже давно співпрацює з бібліотекою, радо поділилися своїми знаннями з присутніми, показавши цікаві вправи для омолодження обличчя.

Майстер-класи будуть проводитися з дотриманням карантинних вимог, а для усіх користувачів бібліотек відеоролик з майстер-класу буде розміщено на ютуб-каналі бібліотеки.

Нагадаємо! Центральна міська бібліотека м.Олександрія одна з 33 відібраних учасників проєкту #творикультуру. Після проходження навчання бібліотекарі з України та Білорусі навчилися створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.