Сторінками нашої історії

У всьому світі 9 листопада відзначається Міжнародний день проти фашизму, расизму і антисемітизму, як день, коли відбулася перша масова акція фізичного насильства Третього рейху по відношенню до євреїв.

Піраміда знань «Сторінками нашої історії», проведена бібліотекарем бібліотеки-філії №3 для дітей, поглибила знання учнів 10-11 класів НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв» про події Голокосту, поруч з усвідомленням такого явища як антисемітизм.

Переглянувши соціальний відеоролик «Відмінності між людьми» учні зрозуміли той факт, що всі люди різні, і що визнання права людини на різноманітність та рівноправ’я – це основа гуманізму. Переконалися, що антисемітизм є загальною проблемою усього суспільства, а не лише його меншості, і застосовують його кожного разу, коли потрібен той, на якого можна перекласти відповідальність за всі національні проблеми. Згадали про пам’ятник жертвам Голокосту в нашому місті, і що деякі вулиці ще носять назву відомих олександрійців цієї нації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.