Стиль-зустріч Ескізи дивовижної професії

Розпочався новий навчальний рік. Нові зустрічі, нові знання, нові можливості. Для працівників бібліотеки-філії №10 можливість продовжити організовувати започатковані стиль-зустрічі з людьми різноманітних професій.

Кого ж запросити на чергову зустріч замислилися працівники, і було вирішено – поліцейського. А чому б ні? Адже, поліцейський – це не тільки перспективна та гарно оплачувана робота, це професія, яка вимагає великої самовіддачі і розуміння всіх негативних сторін діяльності, що неминуче впливатимуть на всі аспекти життя та діяльності майбутнього офіцера. Майбутній працівник правоохоронних органів має бути ґрунтовно ознайомлений з роботою поліцейського та зважити усі позитивні та негативні аспекти даної професії.

     Під час заходу інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Олександрійського ВП ГУНП в Кіровоградській області старший лейтенант поліції Зраєнко О. М. презентувала учнівській молоді умови вступу на службу до поліції на вакантні посади до підрозділів Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, на які оголошується конкурс, розглянули етапи відбору на службу.

     Зустріч проходила  у форматі запитань-відповідей: «Якими особистими якостями повинен володіти поліцейський?», «Де навчають охоронців порядку?», «Що треба знати і вміти, щоб стати поліцейським?», «Які екзамени потрібно здавати?», «Кому віддається перевага?» та інші. Оксана Миколаївна поділилася з присутніми своїми особистими історіями, адже у кожного свій шлях до професії, розповіла про робочі будні поліцейських, про плюси та мінуси даної професії. 

    Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять самостійно за допомогою та з використанням різноманітних джерел. Проведення подібних профорієнтаційних заходів допоможе учням визначитись із своїм професійним майбутнім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.