1

СТАРТ ЛЮТНЕВОЇ СЕСІЇ В БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ ЮНАЦТВА

Як і раніше, наприкінці місяця кожен, хто бажає скласти іспит на визначення рівня володіння державною мовою, може зареєструватися в системі exam.mova.gov.ua.

31 січня 2022 р. було розпочато реєстрацію на наступний іспитовий місяць. Протягом першого тижня лютого трійка претендентів з Олександрії та району успішно перевірила свої знання української мови в одному з пунктів іспитування – бібліотеці для юнацтва.

Усі учасники іспиту вже знають свої результати, а також знайшли сертифікати на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/).

Для всіх, хто в майбутньому складатиме іспит, просимо врахувати додаткові вимоги: претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Зверніть увагу, для складання іспиту в бібліотеці для юнацтва в лютому залишилось зовсім мало місць, тому не втратьте нагоди перевірити свої знання і визначити рівень володіння державної мови.

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок, середу, четвер та п’ятницю о 10 год або 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.