Спорт – як життя, спорт – як здоров’я

«Спорт – запорука здоров’я!» – напевне, кожному часто доводилося чути цей вислів з самого дитинства. Про користь спорту розповідають і вдома, і в школі, хтось може сказати: «нічого нового і нічого цікавого».

А ось і ні… Бібліотека для юнацтва зробила все, щоб змінити стереотипи й змусити учнів думати інакше, а саме – разом з вихованцями НВК № 9 працівники бібліотеки організували спортивне крос-кантрі «Спорт – як життя, спорт – як здоров’я». Це було захоплююче свято, на якому присутні мали можливість, як розважитись, так і дізнатися багато корисної та цікавої інформації.

Стрибати з м’ячем, грати в незвичайний теніс, крутити круг та просто гратися і пустувати, це все захопило так, що молодь не хотіла прощатися. Юнаки та дівчата змогли дати волю своїй енергії під час оригінальних конкурсів, таких як: «НЛО», «Великий теніс», «Одногорбий верблюд», «Біг пінгвінів», та інші. Самі назви говорять про те, що було весело! А особливо юним спортсменам сподобався конкурс «Хом’ячки та норки». Всі із задоволенням виконували умови кумедного конкурсу.

Приємно вразило, наскільки наша молодь спортивна, активна: багато хто з присутніх і самі займаються різними видами спорту.

Підлітки були у захваті від веселого, жвавого, енергійного та спортивного крос-кантрі, тож, ніхто не залишився байдужим чи розчарованим. Учні отримали море вражень і залишились сповнені гарним настроєм та енергією!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.