Спадкове право: обов’язкова частка у спадщині

Спадкове право саме по собі являється досить непростою галуззю законодавства. Одним з найскладніших питань з точки зору вирішення можливих суперечок є спадкування обов’язкової частки.

Саме з такою проблемою місцева мешканка завітала до Центральної міської бібліотеки на індивідуальну консультацію до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича, який надав розлогі відповіді на такі питання:

– хто має право на обов’язкову частку у спадщині;

– випадки, коли виділяється обов’язкова частка у спадщині;

– встановлення розміру обов’язкової частки у спадщині;

– яким чином визначається обов’язкова частка у спадщині та інші.

Тож, згідно з законодавством України юрист вичерпно поінформував олександрійку та вручив корисні пам’ятки і буклети з прав людини.

Також, в години прийому до спеціаліста звернувся і місцевий пенсіонер з приводу оформлення «Інформаційного запиту на отримання публічної інформації з проханням надати в письмовій формі загальнообов’язкову суспільно-важливу інформацію». Юрист допоміг в оформленні даного запиту, який було надіслано на електронну адресу КМУ.

Шановні олександрійці! Запрошуємо звертатись з цих та інших правових питань до юриста, який приймає в Центральній міській бібліотеці перший та третій четвер кожного місяця з 10 до 12 години. Також можна звернутись до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м.Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.