Солов’їну, барвінкову, колосисту на віки, українську рідну мову в дар дали мені батьки

До тебе, рідна мова, серцем лину…

Ми – українці. Живемо у вільній незалежній країні. Розмовляємо рідною державною мовою. А вона у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови бібліотекар бібліотеки-філії №3 для дітей провела мовну сагу «Солов’їну, барвінкову, колосисту на віки, українську рідну мову в дар дали мені батьки», під час якої учні 6-Б класу НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. школа-мистецтв» ще раз переконалися, що українська мова – це наша національна ознака, в мові наша культура. Усвідомили, що треба любити і вивчати рідну мову. Відповідаючи на питання вікторини «Подорож океаном рідної мови» учні продемонстрували гарні знання, а також вправно впоралися із завданнями, читаючи скоромовки. Учасники заходу відгадували українські прислів’я, пісні, читали вірші, легенди. Наостанок, учні переглянули відео «Пісня про мову» та «Рідна мова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.