СНІД: знання проти страху

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом! Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу, на жаль, продовжує залишатись актуальною, як в Україні, так і в цілому світі.

Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна відбулася зустріч з фахівцем «СНІД: знання проти страху». Учні 8-9 класів ОНВК №17 разом з акушером-гінекологом Чопенко Тетяною Миколаївною обговорювали проблеми ВІЛ-інфікованих в Україні, шляхи передачі ВІЛ, боротьбу з цією страшною хворобою, різницю між ВІЛ-інфекцією та СНІДом, методи захисту від цього захворювання тощо.

У школярів була можливість отримати нову інформацію про хворобу, переглянувши відеоролики «Захисти життя від СНІДу», «Чим живуть ВІЛ-позитивні підлітки». У вікторині «ВІЛ-інфекція» узагальнили те, що їм відомо про СНІД та добирали аргументи негативного та толерантного ставлення до хворих.

Бібліотекар Щекотова Оксана познайомила з літературою, яка може значно поповнити знання учнів про необхідність здорового способу життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.