1

СМАРТФОН ДЛЯ НОВАЧКІВ: Корисні поради

Зручність такої послуги як отримання і відправлення СМС-повідомлень мобільні оператори і їх абоненти визнали не відразу, хоча можливість передачі невеликих текстових блоків була закладена в стандарті GSM.

Але сьогодні рідко хто з нас не користується нею по кілька разів протягом дня. Іноді абонентам, що знаходяться в різних регіонах, дешевше обходиться обмін короткими СМС-повідомленнями, ніж телефонними дзвінками. Про те, що на телефон надійшло СМС, нас оповіщає звуковий сигнал. Але ж куди натиснути, щоб прочитати повідомлення? 16 червня про цю функцію дізнавалася користувачка Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС під час індивідуального заняття «Смартфон для новачків».

Шановні користувачі смартфонів та телефонів, запрошуємо вас на безкоштовні індивідуальні заняття «Смартфон для новачків», які проходять в приміщенні читальної зали (вул. Григорія Усика, 41) та абонементу (вул. Перспективна, 14) в будь-який день та час за графіком роботи бібліотеки (пн.-чт. з 8:00 до 19, сб.-нд. з 10:00 до 18:00, пт. – вихідний).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.