1

Слався, Україно, незалежна та вільна

Серпень – особливий місяць, бо він несе нам державні свята – День Прапора та День Незалежності України.

Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.

А яке ж то свято, якщо в ньому не беруть участь діти – наша надія, наше майбутнє. Саме для них, з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України в бібліотеці-філії №3 для дітей пройшла цікава патріотична мозаїка «Слався, Україно, незалежна та вільна». Бібліотекар розповіла про історію незалежності, жвавий інтерес до історії України викликала у дітей вікторина «Як я знаю Україну».

Також діти ознайомилися з книжковою виставкою, яка об’єднала в собі книги, в яких описуються мальовничі куточки, величні споруди, визначні місця нашої країни; книги про символи національної та державної величі; а також захоплюючі розповіді, присвячені людям, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність. Виставка нікого не залишила байдужими.

Запрошені на дійство діти взяли участь в акції «Я люблю Україну!» – кожен отримав паперове серденько, на якому написав своє побажання миру для України. А по закінченню заходу всі учасники отримали подарунок-сюрприз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.