Слайд – роздум «Туберкульоз: знай, стережись, не бійся»

Кожен вирішує масу питань та проблем щодня. Іноді «термінові» та невідкладні справи змушують нас забути про себе. Деколи не вистачає елементарної інформації, або вона помилкова і не дозволяє своєчасно прийняти рішення стосовно свого здоров’я.

Якщо раніше говорили, що на туберкульоз хворіють, переважно, малозабезпечені, то на сьогодні ситуація змінюється. Серед хворих на туберкульоз досить багато заможних і освічених людей, це і політики, і бізнесмени, і вчителі і лікарі. Щороку в країні від туберкульозу помирає 4 тисячі пацієнтів, тобто 11 людей кожного дня.

Тому напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, 18 березня, в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна для присутніх з Олександрійського міськрайонного відділу з питань пробації було проведено слайд-роздум «Туберкульоз: знай, стережись, не бійся».

Під час заходу вони дізнались про: симптоми недуги, яким шляхом передається інфекція, профілактику туберкульозу, які люди мають найбільший ризик захворюваності та основні методи діагностування.

Під кінець зустрічі бібліотекар наголосила на тому, що боротьба з туберкульозом буде успішною лише тоді, коли всі разом будемо дотримуватися правил боротьби з підступною хворобою і вимагати виконання їх від оточуючих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.