1

Скільки сонця, скільки світла нам дарує красне літо

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це канікули, розваги, ігри, веселі забавки, цікаві пригоди.

Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“. Але навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Саме тому, в один із червневих днів гостями Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна були діти з інвалідністю Громадської організації «Віра». Працівники підготували для малечі цікавий захід – бебі-шоу «Скільки сонця, скільки світла нам дарує красне літо».

З приходом літечка та початком канікул дітей привітав Цар Нептун та Русалонька Аріель. Казкові герої запросили малечу в підводні мандри, де зустріли і хитрого Болотяника, і мудру Царівну-жабу, і сміливого Капітана Немо. Всі присутні вкотре переконалися, що добро завжди перемагає зло. Веселі ігри, вікторини та запальні танці не давали діткам сумувати ні хвилини. А гучні оплески і щасливі усміхнені обличчя малечі та їх батьків стали справжньою нагородою для бібліотекарів.

Проводячи канікули разом з бібліотекою, діти отримують позитивні враження, радісні емоції, спілкуються з однолітками, читають, пробуджують свою фантазію і творчість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.