Скарбниця мудрості та знань

Залучення до читання, до відвідування бібліотеки – сучасна задача усіх бібліотекарів України.

Вони бажають передати любов до друкованого слова через теплу атмосферу бібліотек, їх затишні зали і цікаві розповіді про книги і силу читання.

Літо – чудова пора для дітлахів. Саме літом з’являється більше часу і тому дітей потрібно навчити використовувати цей вільний час з користю. З початку роботи літнього пришкільного табору бібліотека приєдналася до їх виховної та освітньої діяльності. Було заплановано багато заходів щодо популяризації книги, залученню до читання дітей усіх вікових категорій, усіх інтересів.

Перше, що організовано і пройшло в бібліотеці-філії №2 − пізнавально-оглядова екскурсія під назвою «Скарбниця мудрості та знань». До бібліотеки завітали два загони дітей з літнього табору відпочинку що при НВК «ЗНЗ I-III ст.№12-ДНЗ» разом зі своїми вчителями. Бібліотекар познайомила дітей з правилами користування бібліотекою та книгою, книжковим фондом бібліотеки та тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. В ході екскурсії діти ознайомилися з куточком користувача Інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером.

Цікавим доповненням екскурсії став перегляд мультфільму «У бібліотеці». Діти, які побували на екскурсії, мали змогу переглянути книги та журнали.

Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.