Шокосмаколики

Цей захід – один із тих, про які кажуть: хто не був той пошкодує.

Літні канікули у самому розпалі , але у бібліотеці – філії №10 канікул немає, навпаки бібліотекарі створюють всі умови для цікавого та змістовного дозвілля учнів літнього табору при ЗНЗ №10.

Сьогоднішній день не став винятком, хоч Всесвітній день шоколаду і святкують в липні, та ніхто ж нікому не забороняє влаштувати його коли кому хочеться. Ми захотіли… і влаштували…

На годину розваг «Шокосмаколики» ми запросили учнів 5-Б класу ЗНЗ №10 разом з їх класним керівникам і влаштували неймовірно солодко-шоколадний ранок насичений розмаїттям ігор, конкурсів, пісень, танців і звичайно нових та корисних знань.

Розмаїття ігор, а саме: «Переклади цукерку», «Пронеси – не впусти», «Вгадай на смак», «Солодкий скарб», «Шоколадне задоволення», «Фантики» та багато інших викликали неймовірне захоплення в дітей. Граючись, не забували і про навчання, а саме, протягом рекламних пауз, фахівець центру БВПД Анна Лунга-Лягуша, в ігровій формі нагадала дітлахам, як потрібно себе поводити підчас літніх канікул.

Захід закінчився неймовірно швидко, хоч насправді пройшло майже 2 години. Розходитися не хотілося, в кінці бібліотекарі влаштували учасникам заходу шоколадне малювання, залишивши на згадку на їх личках та руках, чарівних птахів, і звичайно ж куди без шоколадного частування. Познайомили з Гоночною платформою. Всіх присутніх пригостили гарячим шоколадом та смачними цукерками.

Диво – час промайнув непомітно, весело, цікаво, збагативши дітей новими знаннями та гарним настроєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.