Щоб себе безпечно почувати, закони доріг потрібно знати

Сьогодні сучасне життя неможливо уявити без транспорту, доріг, світлофорів, переходів… Проте ці здобутки можуть бути небезпечними, якщо не знати найважливішого – правил дорожнього руху.

Саме з цією метою працівники бібліотеки ЦМБД ім. Ю.Гагаріна запросили другокласників ЗНЗ №9 на бібліофорсаж «Щоб себе безпечно почувати, закони доріг потрібно знати».

Яскраве і повчальне свято відбулося 13 вересня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності, знань правил дорожнього руху «Ми – за безпеку руху».

В гості до дітей завітали веселий Світлофор, поважний Патрульний та герої книги Астріт Ліндгрен – Фрекен Хільдур Бок і кумедний Карлсон.

Вони навчали малят правилам поведінки на вулицях і на дорозі, у громадському транспорті, вчили дбайливо ставитися до свого здоров’я і життя.

Для кращого засвоєння набутих знань діти брали участь у естафетах і вікторинах, грали в рухливі ігри: «Червоний, жовтий та зелений», «Веселі автомобільчики», «Ми – пасажири», «Так – не так». А гра «Вулиця вимагає до себе поваги» була спрямована на розвиток логічного мислення, культури спілкування один з одним, формування розуміння власної відповідальності за безпеку на дорозі.

Всі знання закріпили переглядом мультфільмів: «Де не можна грати», «Світлофор» та «Зебри на дорозі».

Такі заходи обов’язково допоможуть наймолодшим учасникам руху бути зразковими пішоходами. Діти поступово навчаться добре орієнтуватись на вулицях міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.