1

Ще одна маленька перемога!

Фахівці методичного відділу Олександрійської міської ЦБС взяли участь у VІ регіональному Конкурсі на краще методичне та бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України.

Методичне видання «Батломанія… або як перетворити бібліотеку на місце, де ніколи не буває сумно» демонструє успішність проведення різноманітних змагань у формі батлів у бібліотеках міста з метою посилення мотивації на саморозвиток та самовдосконалення дітей, підлітків, молоді.

Конкурс проводила Одеська національна наукова бібліотека. За рішенням журі Конкурсу на краще методичне та бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України наше методичне видання признано Лауреатом в номінації  «Інноваційна діяльність для залучення молодого читача до книги».

Цей методичний посібник містить розробки різноманітних бібліотечних змагань серед читачів у формі батлів. 

Чому саме батли? Відповідь проста: бібліотекарі Олександрійської міської ЦБС вважають, що бібліотеки існують для того, щоб допомагати молодій людині в її самоосвіті (вона ж весь час чогось навчається), самопізнанні (ким вона є на цій землі), самоідентифікації (хто вона є відносно інших) і самореалізації (творчої, громадської та іншої). Ось тому було вирішено запропонувати юним мешканцям нашої громади новий вид корисних розваг, доступних кожному, які приносять багато гарних емоцій, нових знань, радості від спілкування. Доведено: батли – це сучасно, креативно і головне – подобається дітям, підліткам та молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.