Серед дитячих втіх та мрій

Ось і літечко прийшло, принесло розваги, радість і сміх та довгождані канікули.

Та бібліотекарі бібліотеки-філії №10 вважають, що в спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв, тому літні канікули дітей – це важлива пора і для бібліотекарів книгозбірні, головна мета яких – показати дітям, що бібліотека не тільки дім книг, але й територія захоплюючих і веселих подорожей.

Кожен з нас по-своєму особливий, неповторний: веселий і бешкетливий, тихенький і сумний, іноді не за віком серйозний, але кожен наповнює життя змістом, приємними турботами. І ми знаємо, що у кожного з нас є найзаповітніші мрії, і хочемо щоб, вони неодмінно здійснились, даруючи нам радість, втіху та щастя.

<pСьогодні на ігрових кульбітах «Серед дитячих мрій і втіх», ми всі, разом з улюбленими казковими героями Буратіно та Мальвіною весело й захоплююче провели час: позмагались на спритність та кмітливість, розважались, граючи в цікаві ігри, такі як «Джерельце», «Боулінг», «Земля, вогонь, повітря, вода», шукали «Чарівну скриньку», допомагали Буратіно знайти загублених жучків, черв’ячків та спіймати непосидючих метеликів і все це заради того, щоб потрапити до таємничої Країни Мрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.