Семінар для ветеранських громадських організацій Кіровоградської області

На сьогодні одним з важливих напрямків волонтерства є створення та діяльність громадських організацій.

Тож, задля кращого та більш дієвого їх існування проводиться безліч семінарів, конференцій, під час яких, можна навчитися новим напрямкам роботи та обмінятися досвідом з однодумцями.

29 грудня, відбувся семінар для ветеранських громадських організацій Кіровоградської області, який організувала громадська організація «Фонд правового та соціального захисту ветеранів війни «Правник» спільно з Обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д.І. Чижевського. Долучилися до семінару і члени громадської організації «Захисники України – Олександрійщини» разом з керівником Михайликом Олександром. Присутні мали змогу прослухати та долучитися до обговорення семінару, на базі центральної міської бібліотеки м. Олександрії, яка радо надала технічну підтримку.

В ході семінару розглядалися такі питання:

– сучасні інформаційні послуги;

– онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта»;

– співпраця бібліотек з ветеранськими громадськими організаціями;- порядок нагородження.

Семінар мав інформативний характер та дав змогу обговорити ті питання, проблеми, які виникають в ході роботи ветеранських громадських організацій.

А ми в свою чергу, бажаємо нашим «Захисникам України – Олександрійщини» легкого розв’язання всіх питань, які виникають на шляху до реалізації їх задумів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.