Руху правила єдині, знати їх усі повинні

Сучасне життя неможливо уявити без транспорту, доріг, світлофорів, переходів… Проте ці здобутки цивілізації можуть бути не тільки корисними, а й небезпечними, якщо не знати найважливішого – Правил дорожнього руху.

Тому, 13 вересня центральна міська бібліотека ім. О. Пушкіна запросила учнів Ліцею інформаційних технологій на бібліофорсаж «Руху правила єдині, знати їх усі повинні», метою якого було в ігровій формі заповнити цю прогалину, пригадати та повторити правила дорожнього руху.

На початку заходу присутні розділившись на дві команди «Пішоходи» та «Водії», які змагалися між собою за право називатися «Кращим знавцем Правил дорожнього руху».

Хлопці та дівчата охоче приймали участь у конкурсах «Загадки», «Дорожній кросворд», «Ми пішоходи», «Автобус», відповідали на питання «Бліц-турніру», грали у «Три кольори», складали пазли з дорожніх знаків.

По завершенню заходу були підведені підсумки і кожен з учнів у нагороду за активну участь та гарні знання отримали медальки «Знавець Правил дорожнього руху» та гарний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.