4

Розважальна театралізована ігрова програма «Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень стрічати»

Сьогодні бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей приготували для малечі справжній сюрприз, і навіть не один.

По-перше, діти та батьки, зібравшись у святково прикрашеній актовій залі, мали чудову можливість долучитися до веселої розважальної театралізованої ігрової програми «Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень стрічати».

Яскраві, енергійні персонажі українських казок та образи символів великого християнського свята наповнили театралізоване дійство позитивом та веселощами, розповіли про звичаї та обряди святкування Великодня, про українську писанку – головний символ весняного відродження природи, про таємниці приготування паски.

Ігри, розваги, запальні танці та веселі конкурси не могли не викликати посмішки і були так до вподоби і дітлахам, і їхнім батькам.

По-друге, кожна дитина в кінці свята отримала Великодню пасочку, щойно спечену з думками про мир, життя і перемогу добра над злом, дбайливими руками працівників бібліотеки.

Великдень – це не спогад із нашого щасливого мирного життя, а реальність, що може наповнити великою надією наші серця та серця наших дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.