Різнокольоровий бібліотечний тиждень

Підтримуючи Національний тиждень читання, що проходив з 13 по 19 грудня під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, центральна бібліотека для дітей також приєдналася до цієї важливої всеукраїнської події.

Бібліотечні фахівці запропонували дітям нашої громади долучитися до кольорових читань. Розпочав тиждень Червоний Понеділок: маленькі читачі проводили своє казкове дозвілля з Червоною Шапочкою, грали в ігри, заплітали дивовижні коси, збирали чарівні червоні цукерки, дізналися багато цікавого про казки, кольори, відгадували загадки про казкових героїв, брали участь в театралізації казки «Рукавичка». Це був червоний казкограй «Ось така в нас дивина».

Вівторок бібліотекарі вирішили назвати Оранжевим, адже саме цього кольору нам зараз дуже не вистачає. За вікном суцільні дощі, тумани та пронизливий вітер. А в дитячій бібліотеці було весело, яскраво та гамірно, тому оранжевий день літературного читання став днем посмішок та позитивного настрою: діти читали оранжеві книжечки, складали свої загадки, казки, описували фрукти і овочі оранжевого кольору, гралися іграшками, смакували мандаринами та апельсинами.

День третій кольорових читань – Жовта Середа. Літературні розваги «Жовта валіза чарівних пригод» включали і бібліомікс, і читання вголос, і відгадування загадок «Кольоровий настрій», й ігри «Сонячна вежа» та «Жовтий сундучок». Цей день був неймовірний, яскравий, розфарбований теплом літнього сонечка у передноворічні тижні.

Четвертий день Національного тижня читання було присвячено 3D моделюванню і названо Зеленим Четвергом. Адже незабаром улюблені свята – Новий рік та Різдво, які у кожного з нас асоціюються саме із зеленим кольором, який є символом природи, родючості, надії та достатку. Це колір вічнозелених дерев – ялин, сосен, що символізують вічне життя.

Тому зрозуміло, чому центральна міська бібліотека для дітей приготувала для гуртківців 3D моделювання зелені заняття «Новорічні дива 3D ручкою».

Та які ж можуть бути дива у бібліотеці без книги? Підбірка цікавих книжечок із зеленими обкладинками, загадки, вікторини про овочі, ягоди та фрукти зеленого кольору, невимушене спілкування створили у дітей гарний настрій з перших хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.