1

«Різнобарвна країна чекає друзів»

Добра, мудра, чарiвна казка завжди була у пошанi. Її із задоволенням слухають i дiти, i дорослi. Казки бувають рiзнi: довгi i короткi, веселi, чарiвнi, написанi автором або складенi народом. Проте у всiх казок є одна спiльна риса — мудрiсть.

Бібліотекар філії №3 по обслуговуванню дітей провела з учнями 3 і 4 класів СЗНЗ №4 літературний круїз «Різнобарвна країна чекає друзів». Під час заходу діти познайомилися з жанрами казок, а за прочитаним уривком з казки відгадували її назву. Переглянувши фотоілюстрації з книжкової виставки «Казковий круїз», залюбки називали улюблених героїв та розповідали, в якій казці можна їх зустріти.

Зацікавила учнів і казкова вікторина «Ці незабутні казки», під час якої вони розгадували загадки та відповідали на безліч питань щодо цих мудрих та вічних казок.

Казка — це дитинство людства і його мудрість. Читайте і слухайте казки, легенди, пісні, прислів’я, приказки, притчі… Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.