Різдвяні віншування

Різдвяні свята відразу навіюють спогади про дитинство, весь світ завмирає в очікуванні дива.

На колядки можна поїхати в село до бабусь і дідусів і зібратися за святковим столом з рідними та друзями. Адже відзначати Різдво прийнято в близькому, сімейному колі, сідаючи за стіл з появою першої зірки. Та найцікавіше починається після застілля – настає різдвяна ніч. У цю ніч дозволяється не спати, інакше можна проспати своє щастя. Та і як тут заснеш, коли на вулиці чути сміх і пісні!

5 січня, напередодні святвечора та Різдва Христового, працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна організували для своїх користувачів веселі різдвяні віншування.

Господинею заходу була майстриня Одарка, яка зустрічала колядників та щедро частувала різноманітними стравами, повідала присутнім народні традиції та звичаї. А колядники були незвичайні, герої українських народних казок – підступний чорт, Коза-дереза, Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат, а також не вельми розумний Стецько. Останній, через свою слабкість до солодкого, втратив різдвяну зірку. Та яка ж коляда без різдвяної зірки? Тож, присутня малеча з радістю допомогла Стецькові та майстрині, за допомогою ігор та естафет, повернути різдвяну зірку. Вовк та Лисиця розважали дітей веселими танцями, а ті, у свою чергу, навчали їх колядок.

Наприкінці свята малечу частували солодкими призами та всі дружно фотографувалися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.