Психологічний тренажер «Спокій. Впевненість. Відновлення»

Мало хто з нас був психологічно готовим до війни, а тим більше до тривалих обстрілів та перебування в сховищах.

Але наразі важливо не тільки вижити самому і допомогти близьким, а ще й зберегти сили, щоб працювати та бути корисним, адже після Перемоги потрібно буде багато зусиль для відновлення.

6 квітня, у бібліотеці-філії №8 для юнацтва розпочав свою роботу психологічний тренажер «Спокій. Впевненість. Відновлення», перше заняття якого провела психологиня Ольга Нємова.

Під час зустрічі присутні дізналися прості способи для зменшення стресу та тривоги. Ось деякі з них:

– перестаньте «скролити» стрічку новин на деякий час;

– вийдіть із соцмереж, прогуляйтеся, якщо це можливо;

– зараз саме той час, щоб усвідомити, скільки у вас всього є і подякувати за це (усно, подумки, письмово або в інший спосіб);

– спілкуйтеся з близькими, підтримуйте одне одного, не розпалюйте суперечок в своїй сім’ї та всередині себе;

– якщо з вами все гаразд і ви хочете допомогти іншим, це можна зробити: запропонувати фінансову підтримку, просто послухати і виявити співчуття.

Для усіх охочих відвідати наступні зустрічі повідомляємо: психологічний тренажер проходить щосереди о 16:30. Запрошуємо покращити своє психологічне здоров’я в цей непростий час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.