Принади і небезпеки всесвітньої павутини

9 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який проходить під гаслом: «Разом для найкращого Інтернету».

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в Інтернеті.

Бібліотекарі бібліотеки-філії №10 завітали до учнів 9-А класу ЗНЗ№10, щоб залучити їх до години корисних порад «Принади і небезпеки всесвітньої павутини».

Пізнавальний захід пройшов дуже продуктивно та з користю. Учні активно брали участь у мозковому штурмі «Користь Інтернету», з великим задоволенням заповнювали наліпки своїми думками про позитивний вплив Всесвітньої павутини.

Окрему загрозу для дітей та підлітків під час їх перебування у віртуальному середовищі становлять Інтернет-шахраї. Обговоривши небезпеки, яких можна від них очікувати, учні виконали цікаву вправу «Хто надіслав тобі листа?». Як результат – школярі з’ясували, що у користувачів соцмереж немає почерку, і необхідно бути вкрай обережними в онлайн-спілкуванні з незнайомцями.

Весело промайнув час за грою «Відтвори емоцію смайлика». Присутні блискуче справились із поставленим завданням, проявивши акторські здібності. Крім цього, бібліотекарі та учні продуктивно поспілкувалися про ймовірні Інтернет-небезпеки. На завершення заходу учасники отримали корисні пам’ятки – «Правила Інтернет-безпеки».

Бажаємо усім використовувати всесвітню павутину лише з користю і чітко розрізняти небезпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.