«Прощання з Буквариком»

Свято «Прощання з Буквариком» влаштували бібліотекарі дитячої бібліотеки для учнів перших класів НВК «ЗНЗ I – III ступ. № 9 – спеціалізована школа».

Де ж ще прощатися з Букварем та переходити до читання нової літератури різної тематики, як не в бібліотеці? Саме бібліотекарі, як у книгозбірні, так і поза її межами, націлені заохочувати дітлахів до читання. В юному віці, коли є багато вільного часу, стати справжнім читачем набагато легше. І в подальшому житті це суттєво допоможе.

В актовій залі центральної міської бібліотеки для дітей не було вільного місця. Здалеку було чутно дзвінкі голосочки дітлахів. А як інакше? Адже вони потрапили до чарівної казки Л. Керрола «Аліса в країні чудес».

Разом з допитливою дівчинкою діти вирушили до країни Читалії. Враховуючи нагоду свята, першокласники досить впевнено крокували сторінками захоплюючих книг, відгадували загадки, виконували пісні та допомогли Алісі знайти ключик від дверей Знань.

Дорогою їх супроводжував Чеширський кіт, який також перевірив ерудицію та спритність присутніх. Не обійшлося і без шалених та кумедних Капелушника та Березневого кролика. Останніх малеча вподобала більше за всіх, то ж довго не могли розпрощатися.

А потім було найприємніше – вручення дипломів, подарунків та солодких призів, відбулася загальна фотосесія, всі обмінювалися привітаннями та радісно обіймалися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.