1

Професійний діалог бібліотечних фахівців Олександрійської міської ЦБС та бібліотекарів освітніх закладів міста

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік. До нього готуються і освітяни Олександрії, і учні, і їх батьки і, звичайно, бібліотекарі.29 серпня вони зібралися на засіданні методичного об’єднання бібліотекарів навчальних закладів в гімназії ім. Т.Г.Шевченка для плідного професійного спілкування.

Відкрила зібрання методист науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту міської ради Пащенко Людмила Дмитрівна, яка після теплих привітань та побажань познайомила бібліотекарів з планом роботи засідання.

Голова методичного об’єднання бібліотекарів Пироженко В.І. провела огляд роботи шкільних бібліотек у 2017-2018 навчальному році, виділивши успіхи, досягнення та проблеми.

Під час засідання були присутні і фахівці Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи: заступник директора ЦБС з питань обслуговування дітей Овдієнко Л.В. та завідувач методичного відділу Новіцька Н.В.

Лариса Володимирівна Овдієнко розкрила питання щодо методики індексування друкованих документів, організації фондів і каталогів за таблицями нової універсальної десяткової класифікації, а також зупинилася на особливостях заповнення сумарних книг та ведення щоденників роботи.

Наталія Вікторівна за допомогою мультимедійної презентації у своєму виступі на тему: «Яскрава» бібліотека: інтерактивність та бібліотечний креатив» розкрила секрети успіху бібліотек Олександрійської міської ЦБС, більшість з яких за останній рік не раз підтвердили статус сучасних інформаційно-дозвіллєвих закладів для громади, довели, що знаходяться в постійному пошуці по впровадженню інноваційних форм і методів роботи, прагнучи бути корисними і цікавими олександрійцям різного віку.

Бібліотекар НВК «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9-спеціалізована школа» Шайхова Людмила Миколаївна поділилася власним дуже цікавим досвідом проведення фото-квестів та мультимедійних ігор-вікторин «Стоп-кадр».

Як добре, що в шкільних та публічних бібліотеках є багато новаторів, справжніх фахівців своєї справи, які вболівають за кожного читача, учня, намагаючись сформувати розумних та думаючих юних українців, урізноманітнити, зробити цікавим, корисним дозвілля дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.