Проектний менеджмент як невід‘ємна складова сучасної освіти

Карантинний режим триває…

Головне – використати цей період по максимуму з користю! І зовсім не страшно, що ми не можемо зараз зібратися разом для навчання, обміну досвідом. Все це зручно робити онлайн, знаючи, що ми все рівно разом з однодумцями, колегами, друзями.

Бібліотекарі Олександрійської міської ЦБС сьогодні долучилися до вебінару «Проектний менеджмент як невід‘ємна складова сучасної освіти», організований Фондом “Об’єднання” за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні. Не дивлячись на те, що в бібліотеках міста вже немало реалізованих проектів, та вчитися ніколи не завадить, тим більше, коли ідей для розвитку своєї громади багато.

Вебінар вела Аліна Познанська – тренерка, майстер – фасилітаторка Британської Ради, авторка соціальних проєктів та фільмів, івент-менеджерка, співзасновниця бренду POZNANSKI, і просто чарівна молода панянка.

З подачі Аліни Познанської дуже легко було розібратися у непростих для декого речах: що таке проектний менеджмент; яким чином застосовувати проектний підхід в сучасному житті; як залучити однодумців та волонтерів до проектів та співпраці з іншими інституціями в громаді; як написати успішну проектну заявку та знайти кошти на реалізацію ідей.

Знаннями збагатилися, тож мерщій «брейнштормити» купу ідей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.