1

ПРОДОВЖЕННЯ ІСПИТОВИХ СЕСІЙ

Протягом останнього тижня січня в бібліотеку для юнацтва завітало 14 претендентів для складання іспиту на визначення рівня володіння державною мовою.

Усі вони переважно з Олександрії, однак були й гості з Кропивницького, Світловодська та Петрового. Успішно виконавши всі завдання, учасники іспиту чекають на виготовлення своїх сертифікатів, які можна буде знайти в реєстрі https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/ не пізніше, ніж через 15 календарних днів від дати складання іспиту.

Іспит-іструктори бібліотеки, як завжди, активно надавали організаційно-технічну допомогу в реалізації складання іспитів з української мови. Для всіх, хто складатиме іспит в майбутньому в цьому чи іншому пункті іспитування, інструктори просять врахувати додаткові обмеження: претенденти зобов’язані надавати документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Звертаємо увагу всіх, хто збирається складати іспит у лютому: можливість зареєструватися з’явиться 31 січня. У наступному місяці графік роботи бібліотеки для юнацтва як іспитової локації дещо змінено: у вівторок, середу іспити можна скласти о 10 та 14 год; у четвер та п’ятницю о 14 год. Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.