1

ПРОДОВЖЕННЯ ІСПИТОВИХ СЕСІЙ НА ЗНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Протягом чергового тижня лютого 16 претендентів з Кривого Рогу, Жовтих Вод, Кременчука, Світловодська, Знам’янки, Петрового та Олександрії успішно перевірили свої знання української мови в одному з пунктів іспитування – бібліотеці для юнацтва.

Результати за тестовий блок та монологічне висловлювання вже відомі, однак сертифікати ще в процесі виготовлення.

Звертаємо увагу усіх претендентів, які складали іспит протягом минулого тижня! Роз’яснення Нацкомісії звучить так: «Усі особи, які успішно склали іспит на визначення рівня володіння державною мовою і щодо яких Національна комісія зі стандартів державної мови 15 лютого 2022 року ухвалила рішення № 66 «Про встановлення результатів іспиту на рівень володіння державною мовою, визначення рівня володіння державною мовою та видачу (відмову у видачі) державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою», яке розміщене на офіційному вебсайті Національної комісії зі стандартів державної мови за таким покликанням: https://mova.gov.ua/dokumenti/rozyasnennya/lyutij-2022/rishennya-komisiyi-vid-15-lyutogo, відповідно до частини десятої статті 48 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» з 19 лютого 2022 року є такими, що мають відповідні державні сертифікати про рівень володіння державною мовою».

Для підтвердження відповідного рівня володіння державною мовою ці претенденти можуть покликатися на рішення Національної комісії зі стандартів державної мови № 66 від 15.02.2022. Слідкуйте за новинами на сторінці https://mova.gov.ua/.

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок, середу, четвер та п’ятницю о 10 год або 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.