Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати

Здоровий спосіб життя сьогодні – це вимога часу. Бути здоровим – це актуально, модно і престижно.

22 жовтня у Центральній міській бібліотеці для дітей відбулася зустріч з медичною сестрою кабінету по вихованню здорової дитини амбулаторії №7 комунального підприємства центру первинної медико-санітарної допомоги міста Олександрії Нуруліною Ольгою Олександрівною. Групове заняття, яке проведено рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», пройшло у форматі інформ-коктейлю на тему «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати».

Третьокласники олександрійського колегіуму прослухали цікаву розповідь Ольги Олександрівни, про те, як берегти та зміцнювати своє здоров’я, як захистити себе від різних хвороб та інфекцій, правила особистої гігієни. Також діти мали змогу ознайомилися з цікавими книжками, які допоможуть їм краще дбати про своє здоров’я.

Фахівець нагадала дітям про необхідність правильного харчування.

А ще школярі відгадували загадки про засоби особистої гігієни, переглянули пізнавальні мультфільми «Як правильно мити руки» та «Як уберегтися від злих мікробів», та граючи в ігри «Овочі-Фрукти» і «Цукерки» пригадали корисні і некорисні продукти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.