«Притягательная сила Берёзовки»

«У колі друзів», – саме так В’ячеслав Чебишев назвав презентацію своєї книги «Притягательная сила Берёзовки», яка відбулася 18 травня в Центральній міській бібліотеці. Це вже четверта книга нашого земляка.

Привітати В’ячеслава Олексійовича з виходом нової книги завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Чемерис І. А, начальник управління культури і туризму Олександрійської міської ради – Переведенцева О. В., колеги по письменству та краєзнавству, представники місцевих ЗМІ та бібліотекарі!

У книзі автор аналізує публікації письменників та літературознавців щодо теми дружби поета Афанасія Фета з подружжям Бржеських, які були землевласниками у Березівці. Особливий інтерес в книзі представляють вірші Олексія Бржеського, які, до її виходу, публікувалися 121 рік тому (в 1900 році).

Понад 30 років краєзнавець збирав, систематизував, аналізував матеріали для книги.

В’ячеслав Олексійович розповів присутнім історію написання книги та зачитав вірші з цього видання. Також автор подарував книги з автографом своїм друзям.

Приємною несподіванкою для всіх присутніх був анонс книги автора «История мотоспорта Александрии в фотографиях». До фотоальбому увійшло 559 фото, зібраних автором особисто, що охоплюють життя та розвиток мотоспорту більш ніж за 60 років існування.

Також в планах автора видання книги «Мотоспорт – моя жизнь», над якою вже ведеться активна робота.

На завершення зустрічі присутні побажали автору книги міцного здоров’я, цікавих зустрічей з читачами, нових краєзнавчих досліджень та творчого натхнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.