1

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ КАРТИН НАТАЛІЇ ТКАЧЕНКО

27 травня в читальній залі Центральної бібліотеки Олександрійської ЦБС відбулося відкриття благодійної виставки-продажу картин Наталії Ткаченко під назвою «Олександрія – моє натхнення».

Художниця працює в різних жанрах, пише портрети, натюрморти, пейзажі, жанрові композиції. Портрети для теперішньої експозиції – лише мала частина робіт художниці, на яких зображені відомі люди Олександрії, українські та зарубіжні співаки, актори. Присутні ознайомилися з творчими роботами стильної, позитивної, веселої, сповненої сил і енергії художницею Наталією Іванівною.

Всі портрети виконані дуже професійно, вони живі, теплі і точно передають характер. Наталія Іванівна малює портрети з фотографій. Точність образів, рис обличчя, погляду, думок, кольорів – усе настільки передано пензлем на картині, що ти відчуваєш, неначе ця людина поряд з тобою «в живу», як кажуть, почне розмовляти, тільки обізвись до неї.

Щирими та теплими словами подяки за надзвичайну майстерність і талант вітали Наталію Ткаченко гості сьогоднішньої презентації.

В ході відкриття виставки звучали пісні у виконанні викладачів Олександрійської дитячої музичної школи та неперевершеної Клавдії Колосовської.

Дана виставка є благодійною, тому всі бажаючі мали можливість придбати будь-яку картину, кошти з яких підуть на підтримку ЗСУ. До речі, під час виставки було зібрано 3790 грн. і передано керівнику координаційного центру Олександрії Ірині Кабановій.

Виставка триватиме до кінця червня і кожен бажаючий зможе завітати до бібліотеки та не лише переглянути роботи Наталії Іванівни, а й придбати картину, яка сподобалася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.