2

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ЗІНАЇДИ ЖВАНКО «ЕТНОРОК»

Кожна поетична зустріч – це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела поетичного слова, яке єднає всіх спраглих, що прагнуть до творчих пошуків.

Не виключенням стала і сьогоднішня зустріч в стінах Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, яка об’єднала поціновувачів поетичного слова на презентацію збірки поезії Зінаїди Жванко «Етнорок».

Зінаїда Володимирівна чуттєво декламувала свої вірші, розповідала захопливі історії, які передували їх написанню, ділилась із присутніми своїми спогадами й почуттями, а головне – планами на майбутнє.

Не оминула поетеса і сьогоднішній День музеїв та, разом зі своїм чоловіком, директором культурно-освітнього центру «Толока» Валерієм Івановичем, презентували гостям історичні артефакти, які зберігаються в цьому центрі.

Як стало вже доброю традицією, місцева поетеса, учасниця літературного об’єднання «Джерело» Лілія Маруфі написала вірш, який присвятила сьогоднішній події.

Душевну атмосферу заходу підтримували музичні композиції у виконанні викладачів Олександрійської музичної школи та молодого гітариста Романа.

На завершення зустрічі присутні звернулися до авторки зі словами подяки за гармонію краси, душевного спокою, рівноваги, віри в добро, яке панувало під час зустрічі.

Дякуємо авторці за подаровані книги з автографом, які незабаром з’являться на полицях бібліотек міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.