1

Презентація збірки оповідань Оксани Буянової

2 травня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна відбулась презентація збірки оповідань «Віра і чотири хризантеми» молодої письменниці з міста Кропивницький Оксани Буянової.

Це друга книга авторки про сучасні роздуми над почуттями і вчинками людей – чотири оповіді з цікавими сюжетами. Оповідання про довіру, зраду, пошуки Бога й людини в собі. Про вічне кохання, справжню дружбу, ревнощі, доброту, щирість.

Під час зустрічі молода письменниця розповіла присутнім про себе, про створення своєї книги, зачитала уривки з кожного із чотирьох творів: «Віра й чотири хризантеми», «Скарб під маскою», «Митар, Фарисей, розбійник» та «Батьків не вибирають».

Крім оповідань, Оксана Буянова пише вірші, які увійшли до збірки «Мовчати про любов», яка вийшла друком 2009 року у видавництві «Код».

Молода поетеса декламувала присутнім свої вірші: «Зіркові станції», «З ребра», «Зима» та інші. На згадку про зустріч відбулася традиційна фото- і автограф-сесія, присутні висловили найкращі побажання молодій письменниці.

Зустріч була теплою, жвавою і невимушеною. Талановита авторка зацікавила присутніх своєрідним баченням створення літературних образів та зарядила своїм життєвим позитивом.

Сподіваємось, що зустріч залишила у серцях читачів тепло і радість від спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.