1

Презентація книги Макса Кідрука «Де немає Бога»

Було все, майже, як завжди – презентація, автограф-сесія, селфі на згадку, та такого ажіотажу в бібліотеці для юнацтва (в кількості 235 осіб), ще не було.

Цієї зустрічі,з молодим, талановитим письменником, науковцем та мандрівником Максом Кідруком, молодь міста Олександрії чекала давно. Відтоді, коли дізнались, що Олександрія потрапила до переліку міст, які автор зібрався об’їхати впродовж туру «101місто ДНБ», з новим романом «Де немає Бога».

Макс Кідрук вже не вперше презентує свої книги в м. Олександрія.

І це була надзвичайна зустріч, наповнена карколомними історіями, жартами, позитивом, пережитими почуттями, що надихнули автора до написання! Адже Макс Кідрук тривалий час шукав, як прив’язати історію Нової Зеландії до України, і не так давно знайшов на планеті Земля ідеальне місце, яке дуже легко, можна сказати, ідеально лягає в контекст України. Роман «Де немає бога» про сімох уцілілих в авіакатастрофі людей: чотирьох чоловіків, двох жінок і дівчинку.

Молодь мала багато запитань та найбільше їх цікавила розповідь автора про багаж досвіду, з яким кожен із персонажів підійшов до авіакатастрофи, а саме, як цей досвід впливає на поведінку героїв під час боротьби за виживання. Автор не став спойлерити та зазначив, що відповідь на усі питання, щодо таємничого місця, яке близьке до України та долі героїв роману, кожен читач дізнається у книзі «Де немає бога», яку можна знайти в бібліотеках міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.