Презентація книги Людмили Левченко «Осіннє соло»

Кожна поетична зустріч – це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела поетичного слова, яке єднає всіх спраглих, що прагнуть до творчих пошуків.

5 червня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна відбулася презентація книги Людмили Левченко «Осіннє соло», яка наповнена особливою енергетикою слова, адже поезія в ній світла, з вірою в майбутнє.

На цю зустріч зібралися справжні шанувальники творчості нашої землячки, з нагоди виходу в світ її першої збірки віршів. Поезія Людмили Левченко – чиста ріка ніжності, мудрості і любові, якими вона готова щедро поділитися з читачами.

Це щира сповідь – пошук не просто поетичної душі, а душі жіночої, в якій глибина почуттів переливається то ніжністю, то щемливою ностальгією.

Доля подарувала поетесі цієї збірки дивовижну радість чуття слова, її віршовані рядки проникливі й душевні, у них відчувається індивідуальне самовираження, відображений світогляд поетеси.

Вірші в збірці поділено на декілька тематичних розділів, серед яких духовна тематика, патріотична лірика, теми природи, кохання, світ дитинства.

Презентація була теплим, сердечним заходом, де читалися вірші, лунали пісні. Учасники заходу декламували вірші поетеси та дарували їй теплі слова і щирі емоції.

Присутні щиро подякували Людмилі Сергіївні за чудові вірші, побажали творчої наснаги та Божого благословення у всіх добрих починаннях, висловили надію на нову зустріч та знайомство з новими книгами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.