Презентація книг В’ячеслава Чебишева «У РИТМІ МОТО»

Традиційно Центральна бібліотека Олександрійської міської ЦБС приймає гостей.

9 лютого 2022 року відбулася презентація вже п’ятої та шостої книг зірки олександрійського мотоспорту, спортивного коментатора, краєзнавця, гірничого інженера, поета, журналіста, спортсмена, Заслуженого тренера України В’ячеслава Чебишева «Історія мотоспорту Олександрії у фотографіях» та «Спортивній трасі «Завадівка» 60 років». На презентацію книжок зібрались поціновувачі мотоспорту, краєзнавці, журналісти, рідна сестра майстра спорту Анатолія Купрієнка – Галина Волкова зі своїм чоловіком, студенти Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв та друзі автора.

Автор книг назвав сьогоднішню зустріч «Моя моновистава», під час якої розповів про історію та створення презентованих видань, а також висловив подяку всім тим, хто долучився до видання книг, а саме: професіонала-видавця Михайла Мосендза, майстрів спорту Дмитра Скічка, Романа Жосана та Михайла Цвєткова.

Перша книга, яку представив автор до уваги присутніх – «Історія мотоспорту Олександрії у фотографіях» – є своєрідною візитною карткою для Олександрії. Вона є унікальним виданням, яке висвітлює історію мотоспорту нашого міста універсальною мовою – мовою світлин. До неї увійшло 559 ексклюзивних фотографій. Над виданням автор працював п’ять років і аналогів йому немає в нашій країні.

Друга книга, з якою ознайомив автор присутніх – «Спортивній трасі «Завадівка» 60 років». Вона є результатом історичного дослідження, яке показує як спортивна траса «Завадівка», що запозичила назву у села Завадівка, прославила Кіровоградщину.

На завершення заходу В’ячеслав Олексійович емоційно та зворушливо продекламував свій вірш «Исповедь» , який не лишив нікого з присутніх байдужим.

Творча зустріч пройшла у дружелюбній атмосфері. Гості заходу отримали справжнє задоволення від презентації та живого спілкування з автором книг.

На згадку про сьогоднішню зустріч В’ячеслав Чебишев подарував книги зі своїм автографом бібліотеці.

Запрошуємо усіх поціновувачів та любителів мотоспорту до сектору краєзнавчої роботи Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС для прочитання цікавих і захопливих книг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.