Правила на будь-який випадок

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як діяти у тій чи іншій ситуації.

Автомобілі – наші друзі й помічники, адже допомагають нам у повсякденному житті: перевозять вантажі, доставляють продукти, будматеріали та меблі. Але дружба з автомобілями відбувається тоді, коли ми, пішоходи, поважаємо їх рух і дотримуємося грамоти доріг – правил дорожнього руху.

9 лютого 2021 року до учнів 1-Б класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» завітали бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей.

Разом з хлопчиком Михайликом школярі залюбки взяли участь у пізнавально-театралізованій грі «Правила на будь-який випадок». Діти відгадували загадки, показали себе справжніми знавцями правил дорожнього руху в іграх: «Добре-погано», «Я – учасник дорожнього руху», «Упізнай дорожній знак».

А ще в ході гри першокласники переглянули лялькову виставу «Казка про Михайлика і дорожні знаки». Діти зрозуміли, як важливо знати і вивчати правила дорожнього руху, щоб завжди обминати лихо.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє./p>

Захід відбувся в рамках проєкту «Амбасадори безпеки» за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.