Правова абетка малюкам

Дошкільний вік – період, коли в дитини формуються уявлення про навколишній світ, явища суспільного життя, взаємини між людьми. Вступаючи у життя, малюки мають засвоїти багато правил, які склалися в суспільстві. Життя малюка сповнене різноманітних, складних для нього ситуацій та перешкод. І саме дорослі повинні навчити знаходити вихід із них, почуватися впевнено й комфортно, бути готовими до труднощів та їх подолання.

Саме тому працівники бібліотеки-філії №10 спільно з Олександрійським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в межах проекту «Я маю право…» організували та провели правову абетку малюкам для вихованців ДНЗ №28.

Мета заходу – пояснити малюкам, чому в суспільстві всі громадяни повинні дотримуватися відповідних правил, у чому відмінність прав та обов’язків дорослих від прав та обов’язків дітей.

Фахівець центру БВПД Анна Лунга-Лягуша, познайомила дітлахів з їх основними та найважливішими правами, а саме: правом на життя, ім’я, освіту, медичне забезпечення, піклування, рівність та іншими. Переглянули навчальне відео, в цікавій ігровій формі дітлахи навчилися розрізняти права та обов’язки та отримали Паспорт прав дитини.

Є надія, що проведення таких заходів допоможе виховати порядне, відповідальне, чесне, освічене молоде покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.