Право на захист

10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини.

Права людини, як броня — вони захищають нас; вони, як правила — говорять нам, як себе поводити; і вони, як арбітри — ми можемо до них звертатися. Вони абстрактні, як емоції, і як емоції вони належать всім й існують, що б навколо не відбувалося. Але, щоб вміти вчасно відстояти свої права, потрібно знати, які саме права та обов’язки ми маємо, і що зазначено у Цивільному кодексі України.

Тож, працівники бібліотеки для юнацтва вирішили обрати сучасний формат зустрічі, правовий лікбез під назвою «Право на захист», та перевірити знання вихованців навчально-виховного комплексу № 17.

Розібравши базові поняття з права, переглянули декілька відеоматеріалів, з доречними порадами юристів, адвокатів та правозахисників щодо захисту своїх прав. Після переглянутого утворився неабиякий брифінг, де молодь задавала питання, які їх найбільше цікавлять. Кожен мав змогу висловити свою думку.

Краще закріпити знання допомогли вправи, де молодь розбирала зовсім різні життєві ситуації, та визначала, які саме права були порушені. Приємно вразило те, що учасники лікбезу були дуже активними та жваво обговорювали тему своїх прав.

Дана тема виявилась дуже актуальною, та молодь виявила бажання щодо додаткового лікбезу, але більше приділити уваги саме обов’язкам кожної людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.