Пожежна безпека – це запорука життя

Усім відомо, що необхідними компонентами щасливого життя є здоров’я та відчуття безпеки.

Дошкільний вік – найважливіший період, коли формується людська особистість, і закладаються міцні основи досвіду життєдіяльності, здорового способу життя. Малюк за своїм фізіологічним особливостям не може самостійно визначати всю міру небезпеки. Тому на дорослу людину природою покладена місія захисту своєї дитини. Щоб уберегти дитину від можливих загрозливих ситуацій, насамперед, треба навчити її правил безпечної поведінки. Надзвичайно важливо, щоб змалку кожна дитина засвоїла правила безпечної поведінки, аби в подальшому і сама не ставала винуватцем надзвичайних ситуацій і за потреби могла захистити себе та допомогти тим, хто поруч.

Для дітей дитячого садочка НВК «ЗНЗ I-III ст.№12-ДНЗ» працівником бібліотеки-філії № 2 було проведено цікаву та корисну пізнавально-ігрову програму з елементами театралізації «Пожежна безпека – це запорука життя». Під час заходу діти дізналися про правила пожежної безпеки, основні причини виникнення пожеж, наслідки до яких вони призводять, про первинні засоби пожежогасіння. В ігровій формі вихованці садочку самостійно спробували загасити умовну пожежу, врятувати іграшку та відчути себе справжніми рятувальниками.

У дружній атмосфері час пролетів непомітно. На завершення дошкільнята подякували за зустріч і корисну інформацію, пообіцяли поводитися обережно та дотримуватися усіх правил безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.